Şirket Profili
Ticaret hayatına 1967 yılında “Kent Matbaası” adı ile başlayan ve 45 yılı aşkın süredir baskı üzerine çalışmalarına devam eden  firmamız, zaman içerisinde baskı ve baskı sonrası faaliyetlerine, baskı öncesi hazırlık olarak nitelenen grafik tasarım ve fotoğraf çekimlerini de ekleyerek ve gelişen daha hızlı çözümler bekleyen baskı sektörüne ayak uydurarak günümüze kadar gelmiştir.
Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, dijital baskı konusunda da çalışmalarını yoğunlaştırmış ve CANON firması ile anlaşarak bölgemizde bir ilki gerçekleştirip, CANON Dijital Baskı Merkezi olarakta siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürecektir.
En son teknolojiler ve teknikler ile birlikte firmamız çağa ayak uydurmak ve markalaşma adımlarında kendini daha iyi ifade edebilmek amacıyla, ünvan değişikliğine karar vermiş ve ismini DİJİSET Dijital ve Ofset Baskı Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir.
Yeni adımızla, firmamızın geçmişten gelen tüm birikimlerini koruyarak devam edecek olan iş hayatımız, sizlerin tüm baskı işlerinizde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ve sizlerden gelen her türlü sayıda baskı taleplerinize cevap verebilecek şekilde devam edecektir.
Hakkımızda
▪ Şirket Profili
Produced by: Orion Medya